HAKKIMIZDA

Temelleri 1980lere dayanan firmamız, enfeksiyon önleme, kontaminasyon kontrolü, ameliyathane ekipmanları, cerrahi ve kritik yoğun bakım teknolojileri ve daha bir çok alanda dünyanın önde gelen ve lider firmalarının satış ve servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Merkezi Ankara’da olan firmamız gerek konularında uzman ve deneyimli ekibi, gerekse eğitimli ve yetkin bayi ağı ile ihtiyaçlara yönelik her türlü hizmet ve desteği Türkiye çapında sunmaktadır.

İhtiyaçların doğru tespiti, güvenilir ve detaylı bilgilerin iletilmesi, gereksinimlere yönelik uygun ürünlerin / sistemlerin belirlenmesi, tüm bu süreçte ücretsiz danışmanlık hizmetinin sunulması firmamızın satış öncesi ve esnasında üstlendiği temel görevlerdir.

Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda temin edilen ürünlerin / sistemlerin altyapı gereksinimleri ve çalışmaları, kurulum, montaj ve işletmeye alma işlemleri, her türlü (kullanıcı, teknik personel, biyomedikal...) eğitimleri, temin edilen ürünlerin / sistemlerle ilgili tüm belgelerin tedarik edilmesi gibi çok çeşitli alan çalışmaları da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

TSE Hizmet Yeri Yeterlilik ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik belgelerine sahip olan firmamızın konularında uzman, eğitimli ve yetkili teknik ve destek ekibi garanti süresince ve sonrasında sunmuş olduğu eğitim, bakım ve onarım hizmetleri ile kullanıcı memnuniyetinin devamını amaçlamaktadır.

Hedefi güven ve memnuniyet, motivasyonu başarı ve süreklilik olan firmamızın temelleri eğitim, özveri ve kaliteye dayanmaktadır. Uzun yıllardır hedeflerimizi gerçekleştirmemiz yönünde bizleri motive eden sizlere teşekkür ederiz.

Temsa Sağlık Araç ve Gereçleri San. ve Tic.
Adres: Söğütözü Cad. 2164 Sok. (Eski 5.Sok.) No:5/C 06520 Söğütözü Ankara Türkiye
Tel: +90 312 285 5202
Faks: +90 312 285 5499